Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.
|
SEZON 2011/12:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
Czarni Wierzchosławice |
28 |
63 |
79-32 |
2 |
Noteć Gębice |
28 |
61 |
95-41 |
3 |
LZS Kościelec |
28 |
59 |
73-55 |
4 |
Sparta Janowiec Wlkp. |
28 |
51 |
94-52 |
5 |
Dąb Bąkowo |
28 |
48 |
63-36 |
6 |
Orzeł Kcynia |
28 |
43 |
63-59 |
7 |
Burza Nowa Wieś Wielka |
28 |
43 |
67-55 |
8 |
Fregata Polanowice |
28 |
41 |
62-52 |
9 |
LZS Jadowniki |
28 |
40 |
56-55 |
10 |
Noteć Inowrocław |
28 |
39 |
49-44 |
11 |
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie |
28 |
36 |
57-79 |
12 |
Zjednoczeni Chwaliszewo |
28 |
28 |
57-65 |
13 |
Cukrownik Tuczno |
28 |
23 |
38-72 |
14 |
LZS Grochowiska Księże |
28 |
12 |
34-108 |
15 |
Kujawy Kozy |
28 |
9 |
24-106 |
SEZON 2010/11:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
Piast Złotniki Kujawskie |
26 |
60 |
78-31 |
2 |
LZS Kościelec |
26 |
59 |
71-25 |
3 |
Burza Nowa Wieś Wielka |
26 |
58 |
65-31 |
4 |
Fregata Polanowice |
26 |
41 |
55-50 |
5 |
Noteć Gębice |
26 |
35 |
59-60 |
6 |
Zjednoczeni Chwaliszewo |
26 |
33 |
48-62 |
7 |
Dąb Bąkowo |
26 |
33 |
60-59 |
8 |
Notec Inowrocław |
26 |
32 |
48-55 |
9 |
Orzeł Kcynia |
26 |
32 |
37-57 |
10 |
LZS Jadowniki |
26 |
30 |
50-62 |
11 |
Zjednoczeni Szarlej |
26 |
29 |
60-58 |
12 |
Piast Kołodziejewo |
26 |
29 |
51-60 |
13 |
KS Brzoza |
26 |
29 |
45-47 |
14 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
26 |
14 |
31-101 |
SEZON 2009/10:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
Czarni Wierzchosławice |
26 |
60 |
73-32 |
2 |
LZS Kościelec |
26 |
58 |
71-31 |
3 |
Piast Złotniki Kujawskie |
26 |
55 |
67-33 |
4 |
Fregata Polanowice |
26 |
52 |
66-40 |
5 |
Burza Nowa Wieś Wielka |
26 |
51 |
69-41 |
6 |
Dąb Bąkowo |
26 |
40 |
68-48 |
7 |
Noteć Gębice |
26 |
38 |
56-50 |
8 |
Noteć Inowrocław |
26 |
31 |
31-45 |
9 |
LZS Jadowniki |
26 |
29 |
60-65 |
10 |
Rolcel Brzoza |
26 |
27 |
41-60 |
11 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
26 |
24 |
37-66 |
12 |
Zjednoczeni Chwaliszewo |
26 |
21 |
48-95 |
13 |
LZS Świątkowo |
26 |
16 |
28-55 |
14 |
Arkadia Jaksice |
26 |
16 |
28-82 |
SEZON 2008/09:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
Kujawy Markowice |
26 |
60 |
79-27 |
2 |
Tarant Wójcin |
26 |
58 |
67-34 |
3 |
Burza Nowa Wieś Wielka |
26 |
48 |
77-59 |
4 |
LZS Jadowniki |
26 |
44 |
61-39 |
5 |
LZS Świątkowo |
26 |
40 |
50-49 |
6 |
Noteć Inowrocław |
26 |
39 |
40-31 |
7 |
Rolcel Brzoza |
26 |
33 |
48-46 |
8 |
Fregata Polanowice |
26 |
33 |
57-60 |
9 |
Dąb Bąkowo |
26 |
32 |
46-57 |
10 |
Noteć Gębice |
26 |
31 |
41-46 |
11 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
26 |
30 |
32-39 |
12 |
Arkadia Jaksice |
26 |
23 |
39-80 |
13 |
Gopło Kościeszki |
26 |
21 |
35-65 |
14 |
Pogoń II Mogilno |
26 |
15 |
37-77 |
SEZON 2007/08:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
Kujawianka Strzelno |
26 |
66 |
99-17 |
2 |
Unia Gniewkowo |
26 |
65 |
82-27 |
3 |
Noteć Inowrocław |
26 |
47 |
53-41 |
4 |
Burza Nowa Wieś Wielka |
26 |
47 |
82-49 |
5 |
Pogoń II Mogilno |
26 |
43 |
49-36 |
6 |
LZS Jadowniki |
26 |
39 |
40-48 |
7 |
Kujawy Markowice |
26 |
36 |
46-34 |
8 |
Noteć Gębice |
26 |
34 |
60-61 |
9 |
Tarant Wójcin |
26 |
33 |
50-63 |
10 |
Fregata Polanowice |
26 |
30 |
53-68 |
11 |
Dąb Bąkowo |
26 |
29 |
38-50 |
12 |
Gopło Kościeszki |
26 |
27 |
39-64 |
13 |
LZS Świątkowo |
26 |
16 |
38-91 |
14 |
Arkadia Jaksice |
26 |
7 |
25-111 |
SEZON 2006/07:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
Kometa Więcławice |
26 |
69 |
97-19 |
2 |
Gopło Kruszwica |
26 |
65 |
77-18 |
3 |
Kujawianka Strzelno |
26 |
63 |
90-29 |
4 |
Kujawy Markowice |
26 |
44 |
60-39 |
5 |
Tarant Wójcin |
26 |
44 |
61-41 |
6 |
LZS Jadowniki |
26 |
40 |
51-56 |
7 |
Pogoń II Mogilno |
26 |
37 |
47-56 |
8 |
Fregata Polanowice |
26 |
32 |
45-56 |
9 |
LZS Świątkowo |
26 |
30 |
30-42 |
10 |
Noteć Gębice |
26 |
28 |
44-62 |
11 |
Arkadia Jaksice |
26 |
21 |
37-71 |
12 |
Dąb Bąkowo |
26 |
20 |
23-71 |
13 |
Zagłębie Piechcin |
26 |
18 |
29-85 |
14 |
Olimpia Dąbrowa |
26 |
12 |
36-82 |
SEZON 2005/06:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
Olimpia Dąbrowa |
22 |
53 |
61-24 |
2 |
Noteć Gębice |
22 |
53 |
89-37 |
3 |
Promień Szczepanowo |
22 |
50 |
81-45 |
4 |
LZS Kościelec |
22 |
42 |
73-55 |
5 |
LZS Grochowiska Księże |
22 |
36 |
60-56 |
6 |
Orzeł Kcynia |
22 |
34 |
50-48 |
7 |
LZS Wielowieś |
22 |
24 |
39-52 |
8 |
Zjednoczeni Chwaliszewo |
22 |
20 |
46-71 |
9 |
Cukrownik Tuczno |
22 |
20 |
33-71 |
10 |
KS Brzoza |
22 |
19 |
42-61 |
11 |
Orion Dziewierzewo |
22 |
18 |
31-57 |
12 |
Burza Nowa Wieś Wielka |
22 |
13 |
35-63 |
SEZON 2004/05:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
LZS Jadowniki |
22 |
53 |
72-26 |
2 |
Promień Szczepanowo |
22 |
52 |
78-37 |
3 |
Noteć Gębice |
22 |
46 |
72-25 |
4 |
LZS Kościelec |
22 |
42 |
62-39 |
5 |
Olimpia Dąbrowa |
22 |
33 |
47-36 |
6 |
LZS Wielowieś |
22 |
33 |
23-41 |
7 |
LZS Grochowiska Księże |
22 |
29 |
41-49 |
8 |
Burza Nowa Wieś Wielka |
22 |
25 |
30-40 |
9 |
Sparta II Janowiec Wlkp. |
22 |
20 |
34-43 |
10 |
Cukrownik Tuczno |
22 |
20 |
38-75 |
11 |
KS Brzoza |
22 |
18 |
38-74 |
12 |
Orion Dziewierzewo |
22 |
6 |
17-67 |
SEZON 2003/04:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
FC Brudzyń |
22 |
55 |
60-25 |
2 |
Promień Szczepanowo |
22 |
48 |
53-23 |
3 |
LZS Kościelec |
22 |
40 |
63-47 |
4 |
Noteć Gębice |
22 |
34 |
60-40 |
5 |
Olimpia Dąbrowa |
22 |
33 |
48-33 |
6 |
LZS Jadowniki |
22 |
29 |
36-33 |
7 |
Sparta II Janowiec Wlkp. |
22 |
29 |
52-41 |
8 |
Orion Dziewierzewo |
22 |
28 |
36-50 |
9 |
LZS Grochowiska Księże |
22 |
27 |
45-52 |
10 |
ZooTechnik Kołuda Wielka |
22 |
24 |
33-50 |
11 |
LZS Wielowieś |
22 |
17 |
31-60 |
12 |
Polonia Mamlicz |
22 |
9 |
21-84 |
• • • • • • • • • • •
• • • • • • • • • • •
SEZON 1997/98:
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Bil. Bramek |
1 |
LZS Racice |
18 |
47 |
59-13 |
2 |
Huragan Dąbrówka |
18 |
39 |
73-17 |
3 |
Tarant Wójcin |
18 |
35 |
63-32 |
4 |
Kujawianka II Strzelno |
18 |
32 |
42-29 |
5 |
Piast Kołodziejewo |
18 |
25 |
32-37 |
6 |
LZS Jeziora Wielkie |
18 |
22 |
36-50 |
7 |
Fala Głogówiec |
18 |
20 |
29-60 |
8 |
Kujawiak Sukowy |
18 |
19 |
27-53 |
9 |
Noteć Gębice |
18 |
14 |
29-56 |
10 |
Olimpia II Niewolno |
18 |
8 |
15-58 |
Noteć Gębice | 5:3 | KS Brzoza |
2017-11-25, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 16 |
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 67, wczoraj: 64
ogółem: 1 549 549
statystyki szczegółowe