K-P ZPN

OBSADA SĘDZIOWSKA

Nasi Kibice na Facebooku

TECO GRAPHIC STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.

• autor: koojot17, 2016-08-31 19:43

W dzisiejszym meczu pokonaliśmy 5:2 (2:0) na własnym stadionie wyżej notowanego rywala Piast Złotniki Kujawskie i tym samym awansowaliśmy do 3. rundy okręgowego Pucharu Polski !

więcej w rozwinięciu...

Pierwszą bramkę w tym meczu jak i w barwach Noteci zdobył Wojtek Marczewski, który wykończył świetną akcję. Prostopadłe podanie od Krystiana Łuczaka otrzymał Krzysztof Wojtowicz, a ten pobiegł z piłką w kierunku bramki i "wyłożył" ją Wojtkowi na pustą bramkę.

1:0 !

Drugą bramkę zdobył Dawid Stachowiak, który wykorzystał nieporozumienie pomiędzy bramkarzem gości z obrońcą. Wyprzedzając ich miał już pustą bramkę i zdobył gola.

2:0 !

Do szatni schodziliśmy z dwubramkową przewagą.

Drugą połowę lepiej zaczęli rywale, którzy wykorzystali chwilowy brak Tomasza Wonorskiego na boisku i zdobyli bramkę z 15. metra.

2:1 !

Kolejna bramka była autorstwa Wojtka Marczewskiego. Po dośrodkowaniu Krystiana Łuczaka z rzutu rożnego do piłki dobiegł Wojtek i strzałem głową zdobył gola.

3:1 !

Piątą bramkę w tym meczu zdobył Krystian Łuczak, który otrzymał świetne długie podanie od Jakuba Kozieja. Odbił sobie jeszcze piłkę głową i strzelił gola.

4:1 !

Gościom udało się trafić do naszej bramki na kwadrans przed końcem meczu. Niefortunna interwencja Tomka Borysa i piłka minęła Nataniela Wikarskiego

4:2 !

Wynik meczu ustalony został przez trójkę wprowadzoną na boisko z ławki rezerwowych. Prawym skrzydłem akcję rozpoczął Janusz Dziuba, a kiedy znalazł się przy linii pola karnego zagrał piłkę do Łukasza Gapińskiego, ten oddał strzał, z którego wyszło podanie do zamykającego akcję Rafała Rólskiego.

Był to debiutancki gol zdobyty przez Rafała w naszym zespole.

W ostatnich minutach meczu Janusz Dziuba mógł jeszcze podwyższyć wynik, ale bramkarz Piasta faulował go przed polem karnym za co został ukarany czerwoną kartką, a goście kończyli mecz w dziesięciu.

Mecz zakończył się wynikiem 5:2, a nasz zespół wygrał zasłużenie.

Teraz pozostaje nam czekać na rozlosowanie par 3. kolejki.

Już w najbliższą niedziele rozegramy pierwszy mecz na własnym stadionie, a naszym rywalem będzie Sparta Janowiec Wielkopolski.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE !